Utrzymujemy kontakt z wieloma odbiorcami takimi jak sklepy, hurtownie, zakłady optyczne. Ofertę współpracy kierujemy również do indywidualnych sprzedawców.

Staramy się rozwijać naszą firmę i jednocześnie ofertę nawiązując współpracę z nowymi odbiorcami. Wszystkim którzy pragnęliby stać się naszym partnerem w interesach oferujemy różnorodne dogodne formy współpracy.

Za pośrednictwem przedstawicieli handlowych prowadzimy bezpośrednią sprzedaż produktów na terenie całej Polski.

Telefony przedstawicieli:
695 742 077
695 742 075
605 575 001


Zatrudniamy przedstawicieli handlowych którzy w szybki i przystępny sposób przedstawią państwu szczegóły naszej oferty oraz pomogą w podjęciu trafnej decyzji.

Nasi przedstawiciele prowadzą bezpośrednią sprzedaż okularów na terenie całej Polski, dostarczając produkty bezpośrednio do punktów sprzedaży klientów. Okulary oferujemy również w sprzedaży wysyłkowej, zamówienia realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich. Mamy wielu zadowolonych klientów na terenie całej polski


Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż produktów na terenie całej Polski, za pośrednictwem przedstawicieli handlowych.

Wiodące kolekcje okularów przeciwsłonecznych w ofercie naszej hurtowni to:

FEBE KIDS - okulary dla dzieci MOSQUITO HAMMER PATROL SPORT JOKER MATRIX i wiele innych.

Okulary z w.w. kolekcji są bardzo popularne na europejskim rynku, ponieważ zawierają modele okularów zgodne z obowiązującymi trendami - to po prostu modne okulary.